Jak często się zdarza, że osoby próbujące oczyścić organizm lub zrzucić zbędne kilogramy rezygnują już po pierwszym dniu? Może sam masz już za sobą takie negatywne doświadczenia. Jak przetrwać najtrudniejsze początkowe dni? Ważne jest aby początek oczyszczania czy odchudzania tak był przygotowany aby zmiany zachodzące w naszym organizmie nie były uciążliwe (np. drastyczne odczucia głodu czy bóle głowy) a efekty tego co robimy widoczne już po pierwszych dniach. Nic tak nie wzmaga naszej motywacji do dalszego działania jak poczucie lekkości, przypływ energii i widok ubywających centymetrów. Program Clean9 (FIT C9) daje właśnie takie efekty.

Prawidłowo przeprowadzone oczyszczanie organizmu nie polega na głodówce. Nie możemy pozbawiać organizmu substancji odżywczych odpowiedzialnych za prawidłowe procesy życiowe. Organizm pozbawiony składników odżywczych i paliwa z jakiego czerpie energię może w obronie obniżyć znacznie poziom metabolizmu co wywoła po zakończeniu oczyszczania efekt gwałtownego magazynowania zapasów.

Program oczyszczania Clean9 (FIT C9) został tak skonstruowany aby dostarczać do organizmu niezbędne do funkcjonowania mikroelementy i substancje odżywcze przy zachowaniu minimalnej ilości kalorii i wspomaganiu metabolizmu by jego poziom się nie obniżył.

Program Clean 9  może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da ci narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji ciała!

Przyłącz się do kursu już dziś

Składniki zestawu Clean9

FOREVER ALOE VERA GEL pomaga oczyścić układ trawienny i zwiększyć przyswajanie substancji odżywczych.

FOREVER FIBER dostarcza 5 g firmowej mieszanki rozpuszczalnego błonnika, by wesprzeć optymalną ilość błonnika w diecie.

FOREVER THERM to potężna mieszanka witamin i ekstraktów roślinnych, wspierających proces odchudzania.

FOREVER GARCINIA PLUS uzupełnia dietę w substancje wspierające proces redukcji tkanki tłuszczowej.

FOREVER LITE ULTRA to koktajl o wysokiej zawartości witamin i minerałów, którego porcja dostarcza 24 g białka.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ W CIĄGU 9 DNI PROGRAMU OCZYSZCZAJĄCEGO?

Już po pierwszych dniach programu oczyszczającego będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Będziesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które nie możesz przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia, poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii. Udowodnisz sobie, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. Zobaczysz efekty co doda ci energii i motywacji do dalszych zmian. Zobaczysz jak twoje ciało zaczyna się zmieniać.

Każdy organizm reaguje indywidualnie na proces oczyszczania.

W pierwszych trzech dniach programu kiedy organizm zaczyna się przestawiać i usuwać toksyny możesz odczuwać różnego rodzaju zmiany. Nie będziesz jednak tak osłabiony czy głodny jak to się często zdarza w głodówkach czy innych drastycznych programach oczyszczających by nie móc normalnie funkcjonować i wypełniać swoje codzienne obowiązki. Widoczne już po pierwszych 3 dniach pozytywne efekty w postaci lekkości i ubywających centymetrów pomogą Ci wytrwać, zmotywują do dalszego działania. Zobaczysz, że możesz, że potrafisz wiele zmienić, będziesz z siebie dumny i zechcesz kontynuować ten proces.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyglądał mój proces oczyszczania z Clean9 (FIT C9) przeczytaj wpisy „Z notatnika odchudzania”

Jeśli masz pytania napisz do nas

Kup zestaw oczyszczający Clean 9