21-dniowy kurs dla kobiet, które chcą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, mieć więcej energii i przestać liczyć kalorie.

Prowadzi psychodietetyk Małgorzata Nitka

Lżejsze życie bez cukru – opanuj hormony i zgub kilogramy.

21-dniowy kurs dla kobiet w każdym wieku a szczególnie 40+ , które chcą rozpocząć proces trwałej utraty tkanki tłuszczowej.

 • Przekroczyłaś magiczną czterdziestkę /pięćdziesiątkę i przestałaś mieć kontrolę nad swoim ciałem?
 • Zadajesz sobie pytanie, dlaczego to co robiłaś do tej pory przestało działać?
 • Jesteś przekonana, że trzeba jeść mniej i więcej ćwiczyć, a Ty nie jesteś wystarczająco wytrwała na diecie?
 • Utknęłaś i nie wiesz co robić dalej, a marzysz o tym, żeby wyglądać lepiej i poczuć się znowu dobrze?

Ten program jest dla Ciebie

Kurs jest dostępny na stronie internetowej.
Wszystkie materiały będą dla Ciebie widoczne przez 3 miesięce od startu programu. Przez cały czas masz wsparcie w zamkniętej grupie na Fb dla uczestników kursu i mozesz zadawać pytania, na które odpowie psychodietetyk Małgorzata Nitka.

Weż udział

TO NIE JEST KOLEJNY PROGRAM DCHUDZAJĄCY!
TO HOLISTYCZNE podejście powrotu do równowagi i wewnętrznej transformacji, którego efektem ubocznym jest utrata zbędnych kilogramów, lepsze samopoczucie i wygląd.
Bez głodzenia się, liczenia kalorii i męczących ćwiczeń.
.

Weż udział

Naszym ciałem rządzą hormony! Za każdym razem, gdy jemy, uruchamiamy hormonalne domino – albo nauczymy się je kontrolować, albo przez następne kilka godzin ono będzie kontrolować nas. To właśnie hormony decydują o naszej kondycji fizycznej, psychicznej i wyglądzie.
Czasem musimy dokonać radykalnych wyborów, by odzyskać równowagę, a samo myślenie o zmianie trybu życia może być dla nas ogromnie przerażające.
Razem obalimy mity na temat odchudzania, niewystarczającej motywacji i słabej „silnej woli”.

Weż udział

Na pewno słyszałaś powiedzenie, że „szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych efektów”. Dlatego powstał ten kurs, na którym otrzymasz dokładny plan i zbudujesz bazę do trwałej transformacji.
21-dniowy kurs/warsztaty to narzędzie przemiany!

Weź udział
Woda z limonką pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Oczyszczanie-Odchudzanie

21-dniowy kurs to narzędzie przemiany!

Dowiesz się jak zresetować Twój system i rozpocząć zmianę, której oczekujesz.
Zdasz sobie sprawę z tego, co jest dla ciebie najlepsze, będziesz wiedziała jak to osiągnąć i będziesz mogła zdecydować, czy chcesz się trzymać tego programu, czy też nieco od niego odstępować, traktować go jednak jako główny sposób odżywiania. A jeśli zboczysz z głównej ścieżki będziesz wiedziała, co zrobić, by powrócić do zdrowego stylu życia.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w kursie:

 • Nauczysz się nowych umiejętności, które są potrzebne do wprowadzenia zdrowych nawyków w życie i niezbędne do tego, aby zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać zdrową wagę w długim terminie.
 • Dowiesz się jak zredukować stres, który zaburza gospodarkę hormonalną i powoduje, że Twój organizm przestaje działać prawidłowo.
 • Zrozumiesz, dlaczego odchudzanie po oczyszczaniu organizmu daje lepsze rezultaty i jest prostsze.
 • Dowiesz się, jaki program oczyszczający jest dla Ciebie najlepszy,
 • Dowiesz się, jak przełamać stagnację w odchudzaniu.
 • Nauczysz się, jak bez liczenia kalorii komponować zdrowe i smaczne posiłki, które pomogą wygrać z nadmiernym apetytem, zapewnią energię i piękny wygląd nie tylko na chwilę.
 • Dowiesz się jakie emocje sabotują Twoje działania i jak zmienić zachowania, które nadwyrężają mechanizmy regulacyjne Twojego organizmu.
 • Poznasz błędy jakie popełniasz przy budowaniu nowych nawyków.
 • Dowiesz się jak pokonać zachcianki.
 • Dowiesz się jak Twoje pożywnie wpływa na równowagę hormonalną.
 • Otrzymasz konkretne wskazówki dotyczące żywienia oraz stylu życia, które mają zdecydowany wpływ na wydzielanie hormonów, decydujących o gromadzeniu tkanki tłuszczowej.

Każdy organizm jest inny i reaguje w inny sposób, dlatego cały czas będę obecna w WYZWANIU razem z Tobą! Będziesz mieć moje wsparcie, szybko uzyskasz odpowiedzi na pytania, więc nigdy nie będziesz się zastanawiać, co robić dalej.

psychodietetyk Małgorzata Nitka

Kurs prowadzi Małgorzata Nitka: pasjonatka zdrowego stylu życia, miłośniczka naturalnych kosmetyków, trener i przedsiębiorca.

Pierwsza w Polsce psychodietetyczka, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i trenerem rozwoju osobistego jednym). Pomaga kobietom poczuć moc poprzez to czym i jak karmią swoje ciało oraz jak je ubierają. Inspiruje nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie i wiary we własne możliwości.
Wspiera w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy. Nie dostaniesz od nie gotowej „diety cud” ani popularnych schematów postępowania. Nie szuka dróg na skróty!
Pomaga dotrzeć do przyczyny problemu zdrowotnego i wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu może nastąpić transformacja od wewnątrz na zewnątrz.
Ten holistyczny proces, pomaga odzyskać pewność siebie, poczuć się wspaniale we własnej skórze i wyzwolić wewnętrzną siłę do transformacji Twojego życia.

Zobacz film “Dlaczego nie możemy schudnąć” nagrany przez autorkę kursu.

Co to to wyzwanie oznacza dla Ciebie:

 • Oznacza to, że NIGDY nie będziesz musiała ponownie „głodzić się” – w rzeczywistości będziesz jadła WIĘCEJ, co pomoże zmniejszyć apetyt!
 • Poznasz moc jedzenia, będziesz wiedziała jak zaopatrzyć lodówkę i szafki zdrowymi alternatywami bez rozbijania banku.
 • Będziesz wiedziała jak oczyścisz ciało z blokujących naturalny proces zdrowienia złogów.
 • Zrozumiesz co to jest “glukozowy przełącznik” i jak mieć hormony pod kontrolą, żeby poczuć się znowu dobrze.
 • Oznacza to, że będziesz mogła rozpoznać nawyki i autodestrukcyjne przekonania, aby utorować drogę do kochania swojego ciała i siebie…
 • A to oznacza, że będziesz mogła DOSTOSOWAĆ swoją dietę i ćwiczenia tak, aby osiąganie najlepszej formy swojego życia nie było męczarnią.

OSTRZEŻENIE: Program dla osób zdrowych.

Przeczytaj opinie uczestniczek moich kursów

Mam 54 lata i przez czas trwania programu udało mi się zrzucić 4,5 kg z początkowym 84,6, oraz zgubić w obwodach grubo ponad 30 cm. Najwięcej w talii bo aż 18 cm. Wszystkie te osiągnięcia publikowałam na zasadzie pamiętnika w grupie Oczyszczanie-Odchudzanie na Facebooku. Można sprawdzić. Jednak najważniejsze co osiągnęłam dzięki tym warsztatom to wiedza o tym jak działa mój organizm  i przestawienie swojego Ciała na zdrowe jedzenie. Nie zamierzam zmieniać tego co już wprowadziłam i jestem przekonana, że po pierwsze nie będzie żadnego efektu jojo a po drugie to nie koniec zmian. Sposób w jaki się teraz odżywiam i myślę o tym co jem zmienił się na dobre. Dziękuję Małgorzacie Nitce za naprawdę solidnie przygotowany materiał i sposób prezentacji, który pozwala zastosować tą nową dla mnie wiedzę w praktyce z dnia na dzień.

Agata Eigner

Relacja w grupie na FB o tym jak Agata lat 54 zrzucała zbędne kilogramy

Dołączając do kursu otrzymasz:

 • Workbook, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zmiany.
 • 6 spotkań po 20 – 40 minut,
 • 3 spotkania na żywo w formule Q&A,
 • 1 spotkanie podsumowujące + zalecenia po wyzwaniu na żywo w formule Q&A,
 • Karty pracy w programie, listę zakupów
 • Dostęp do grupy wsparcia,
 • Wsparcie psychodietetyka z ogromnym doświadczeniem i holistycznym podejściem.

Wszystkie materiały dostępne są dla Ciebie na stronie internetowej przez 3 miesiące od rozpoczęcia programu

Ten kurs jest przeznaczone szczególnie dla kobiet 40+, które:

 • podejmowały nieudane próby zrzucenia zbędnych kilogramów,
 • chcą rozpocząć proces trwałej utraty tkanki tłuszczowej,
 • chcą przestać liczyć kalorie,
 • mają dosyć wyczerpujących ćwiczeń,
 • chcą przestać ciągle myśleć o tym, co mogą zjeść, a czego im nie wolno,
 • uważają, że brakuje im motywacji i wytrwałości,

Dostęp do kursu jest na stronie internetowej.
Wszystkie materiały będą dla Ciebie widoczne przez 3 miesięce od startu programu.
Przez cały czas będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu na FB i możliwość zadawania pytań, na które odpowie psychodietetyk Małgorzata Nitka.

Weż udział
Relacja w grupie na FB o tym jak Agata lat 54 zrzucała zbędne kilogramy

Masz wybór

• Możesz nie robić nic i poddać się – za 3 tygodnie spojrzysz wstecz i zdasz sobie sprawę, że miałaś szansę podjąć jedną ważną decyzję, wypróbować sprawdzony program bez ryzyka, który pomógł już wielu kobietom w pełni zakochać się w sobie.
• Robić dalej to, co robisz – walczyć z dietami i programami treningowymi, które nie działają i obserwować, jak Twój metabolizm zwalnia z biegiem lat, zamiast dołączyć do innych i odkrywać, jak można czuć się komfortowo we własnej skórze.
• Możesz też dołączyć do 21-dniowego wyzwania “Lżejsze życie bez cukru – opanuj hormony i zgub kilogramy” bez ryzyka i cieszyć się jednym z najbardziej skutecznych, zmieniających życie programów transformacyjnych, wspieranym przez prawdziwą naukę i wypełnionym historiami sukcesu.

Mogę obiecać, że jeśli potraktujesz ten program poważnie,
POCZUJESZ SIĘ ZNOWU DOBRZE I ATRAKCYJNIE – zyskasz energię, pewność siebie i ruszysz do przodu.