Moje oczyszczanie z Clean 9 (FIT C9). DZIEŃ 3

 

Oczyszczam organizm z programem Clean 9. Jak widać żel wyciąg z aloesu nie jest może najbardziej atrakcyjny z wyglądu ale jest jak plaster na przewód pokarmowy. Czuję się po nim świetnie. Wypijam go rozcieńczonego z dużą ilością wody tak jak przewiduje instrukcja programu Clean 9. Testuję na sobie jego skuteczność. Dziś jest dzień 3. Po całym dniu wg programu dziś po raz pierwszy wprowadzam dodatkowo zdrowy niskokaloryczny posiłek wg przepisu w książeczce dołączonej do programu. Dziś również donam ponownych pomiarów ciała.

 

Powinnam zacząć jakieś ćwiczenia żeby  podkręcić metabolizm. W ulotce są wymienione: jazda na rowerze, energiczny spacer, pływanie, aqua aerobic, joga, orbitrek, step aerobic, piesze wędrówki, ścianka wspinaczkowa, taniec, jazda na rolkach, bieganie.

Niestety chyba zostanę tylko przy dwóch godzinnych spacerach z psem dziennie. To jest element mojej codziennej rutyny, z którego nie mogę zrezygnować . Pies kocha te spacery, to jego najlepsza pora dnia.

To nie moje nogi, żeby nie było wątpliwości. Moje jeszcze nie prezentują się tak ładnie.

Ćwiczenia kardio to ważny element programu oczyszczającego jeśli chcecie przy okazji zrzucić jak najwięcej kilogramów

 

 

Ćwiczenia kardio to ważny element oczyszczania organizmu. Chociaż łykam tabletki podkręcające metabolizm i pomagające spalać tłuszcz zawarte w zestawie – Forever Therm i Forever Gracinia Plus – to ćwiczenia mogą dodatkowo wspomóc ten proces i zwiększyć efekty programu oczyszczającego Clean 9

 

Kolejne pomiary ciała i miła niespodzianka!

 

Nieźle, podoba mi się ten wynik liczę na więcej do końca programu. Najgorsze już za mną a widzę efekty, to miłe i motywujące! Widzę, że ten program działa, jestem szczęśliwa bez problemu dokończę oczyszczanie z Clean 9 bo są wymierne efekty już po pierwszych 3 dniach. HURRAAAA! Z innymi dietami i pomysłami na oczyszczanie nie było tak łatwo. Nie widziałam tak szybko efektów więc nie miałam pozytywnego motywatora aby kontynuować dietę a na dokładkę inne programy, których próbowałam były trudne w realizacji. Chodziłam głodna, źle się czułam. Teraz jest inaczej Clean 9 dostarcza mi składników, których potrzebuje organizm żeby normalnie funkcjonować i mogę realizować go bez zmiany normalnego trybu życia. A efekty jakie widzę po 3 dniach programu uskrzydlają.

Od trzeciego dnia jest wprowadzony jeden normalny niskokaloryczny posiłek. Przykładowe przepisy są w książeczce dostarczonej w pakiecie. To proste i całkiem smaczne dania. Nie kosztują wiele i nie ma z nimi zachodu, łatwo je przygotuje nawet osoba nie gotująca regularnie posiłków.

To mój pierwszy dodatkowy posiłek. Powinno być w nim nieco białka ale się zagapiłam i nie było nic w lodówce. Dobrze, że chociaż pomidory znalazłam. Jak widać nie myślę stale o jedzeniu w trakcie tej diety:)

Program Clean 9  może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da ci narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji ciała!

Przyłącz się do kursu już dziś
Więcej na temat oczyszczania i programu Clean 9

Jeśli masz pytania napisz do nas

Kup zestaw oczyszczający Clean 9