Moje oczyszczanie z Clean 9 . Jak to się zaczęło. DZIEŃ 2

Drugi dzień oczyszczania. Czuję, że to przełomowy moment. Rano po obudzeniu szybciutko biegnę do kuchni gdzie zostawiłam zestaw, żeby łyknąć 2 kapsułki Gracinia Plus i popić dużą ilością wody. Wiem, że będę musiała poczekać pół godziny zanim wypiję aloes dlatego się śpieszę. Jest weekend, nie muszę nigdzie wychodzić ale czuję, że zanim minie te 30 minut mogę się zacząć robić głodna. Po łyknięciu Gracinii nalewam wyciąg z miąższu aloesu do dużego kubka i uzupełniam 240 ml wody wg instrukcji. Najlepiej zrobić to wcześniej i dać aloesowi te 30 minut na dobre wchłonięcie wody. Dodatkowo taki odstawiony roztwór ma mniej intensywny zapach i smak a ten nie dla każdego może być szczególnie atrakcyjny. Ale cóż, lekarstwa też najczęściej nie są smaczne a jednak wiemy, że nam pomogą więc łykamy je bez wahania a Clean 9 ma mnie wyciągnąć z cukrowego nałogu i oczyścić mój organizm więc akceptuję smak aloesu.

Przyłącz się do kursu już dziś

Jak nie patrzeć na zegarek

Wychodzę z psem na spacer żeby jakoś czas zleciał. Aloes nadal smakuje dziwnie. Forever therm podkręci mój metabolizm i spali tłuszczyk – na to właśnie liczę.

Powinnam wykonać lekkie ćwiczenia ale jestem leniwcem, zobaczymy czy spacer z psem, 30 minut intensywnego marszu, wystarczy.

W międzyczasie piję dużo wody, czystej lub z cytryną. Staram się liczyć wypite kubki. W ciągu dnia powinnam wypić 2 litry. Woda jest bardzo ważna przy oczyszczaniu to ona pomaga wypłukać toksyny.

Wypijam przekąskę czyli rozpuszczony w wodzie błonnik. Pomaga, nie czuję pustki w żołądku.

Pora na lunch

Koktajl białkowy o smaku waniliowym jest przepyszny. Może to efekt wygłodzenia że tak świetnie smakuje?! Wypijam go powoli delektując się smakiem. Po zakończonej uczcie łykam jeszcze zgodnie z instrukcją Forever Therm żeby podkręcić metabolizm. Jestem całkiem w dobrej formie, mogę się zająć pracą.

Program Clean 9  może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da ci narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji ciała!

Więcej na temat oczyszczania i programu Clean 9

Jeśli masz pytania napisz do nas

Kup zestaw oczyszczający Clean 9