Moje oczyszczanie z Clean 9. Jak to się zaczęło. DZIEŃ 1

Jeśli naprawdę chcesz schudnąć trwale, bez efektu jojo bez liczenia kalorii, ćwiczeń i głodowania to poznaj metody prawidłowego odżywiania organizmu. Działają jak magia, ciało samo zrzuca zbędne kilogramy. Agata lat 54 w trakcie 21 dni kursu schudła 5,3 kg i chudnie dalej. Kurs przygotowała psychodietetyk Małgorzata Nitka. Trwa 21 dni jest online i materiały są dostępne przez 3 miesiące więc mozesz z niego korzystać kiedy chcesz. Co tydzień są na żywo sesje pytań i odpowiedzi z psychodietetyk. KLIKNIJ TUTAJ ZOBACZ WIĘCEJ O KRUSIE LŻEJSZE ŻYCIE BEZ CUKRU- OPANUJ HORMONY I TRAĆ KILOGRAMY

Dziś zaczynam program oczyszczający Clean 9 Forever (FIT C9). Pozwoli na usunięcie śmieci dzięki wyciągowi z aloesu, przyspieszy metabolizm, obkurczy żołądek przygotowując na mniejsze porcje jedzenia w dalszym etapie odchudzania. Będę go testować na sobie i przedstawię tutaj efekty jego działania oraz opinię o tym programie oczyszczającym.

Otwieram pudełko i widzę:

 

  • Dwie litrowe butelki z aloesowym żelem. Aloes pomaga oczyścić układ trawienny i zwiększyć przyswajanie substancji odżywczych. Jeszcze nie wiem jak smakuje.
  • Opakowania z kapsułkami w podziale na każdy dzień programu Clean 9 i każdy posiłek. W każdym opakowaniu są kapsułki z Forever Therm (18 dużych tabletek) zawierających potężną dawkę witamin i ekstraktów roślinnych, które pomogą opanować smoka apetytu i podkręcą metabolizm oraz  kapsułki Forever Gracinia Plus (54 kapsułki). Gracinia wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Są jeszcze saszetki z błonnikiem i koktajlem wysokobiałkowym o dużej zawartości witamin i minerałów.

Teraz muszę dokładnie przeczytać instrukcję dołączoną do pudełka żeby wiedzieć jak zacząć.

Podekscytowana!

 

Rano, łykam 2 tabletki popijam dużą ilością wody i czekam 20 minut. Wypijam miarkę aloesu rozcieńczoną wodą wg instrukcji. Aloes smakuje nieco dziwnie ale może przywyknę. Popijam dodatkowo dużą ilością wody z cytryną. Łykam tabletkę wspomagającą spalanie tłuszczu. Szykuję sobie koktajl waniliowy rozpuszczając miarkę proszku w odpowiedniej ilości wody.

Pierwszy dzień jest ciężki, w południe zaczyna mnie boleć głowa. Trochę brakuje mi kawy

AAA prawie zapomniałam wypić rozpuszczoną saszetkę specjalnego błonnika – to musi być miedzy „posiłkami”

 

Dokonuję pomiarów ramienia, uda, talii, brrrr okropne wyniki. Naprawdę mam nadzieję że uda się zmniejszyć te obwody. Moje marynarki mają wszystkie za wąskie rękawy, przestałam się w nie mieścić.

 

Program Clean 9  może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da ci narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji ciała!

Przyłącz się do kursu już dziś
Więcej na temat oczyszczania i programu Clean 9

Jeśli masz pytania napisz do nas

Kup zestaw oczyszczający Clean 9