Pytasz jak szybko schudnąć, pewnie masz już za sobą nieudane doświadczenia z różnymi dietami albo udało się zrzucić kilogramy a potem szybko wróciły z powrotem. Jak szybko schudnąć – kluczem jest przestawienie organizmu na zdrowe odżywianie. Aby to w ogóle było możliwe trzeba pomóc organizmowi przeprowadzając prawidłowe oczyszczanie. Usunięcie zalegających w jelitach śmieci, i szkodliwych substancji zlikwiduje korzystne dla rozwoju niedobrych bakterii i grzybów środowisko. Przywrócenie prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej uniemożliwi dalszy rozwój tych niekorzystnych dla nas organizmów. Już samo oczyszczenie organizmu usunie z nas kilka kilogramów (tak, prawidłowo przeprowadzony proces oczyszczania skutkuje również utratą nawet do 4 kilogramów). Czyli już się zaczyna początek procesu „Jak szybko schudnąć”. Prawidłowe oczyszczanie, które opiszemy dalej trwa 9 dni, efekt utraty od 2,5 do 4 kg w tym czasie to chyba dobra odpowiedź na pytanie jak szybko schudnąć bez narażania zdrowia.

Organizm uwolniony od obciążeń znacznie łatwiej przestawi się na inny zdrowy sposób żywienia, rozpocznie odchudzanie a będzie to szybkie odchudzanie  a po osiągnięciu właściwej wagi utrzyma bez trudu jej poziom.

Ciężko jest przestawić się na dietę/zdrowe odżywianie i rozpocząć odchudzanie  gdy obciążony śmieciami organizm domaga się ciągle cukru i innych niezdrowych dla nas substancji. Aby zmienić swoje przyzwyczajenia i zacząć odchudzanie trzeba najpierw zmienić ustawienia organizmu. Prawidłowo przeprowadzone oczyszanie organizmu i odkwaszenie organizmu powoduje zmianę jego ustawień. Zmieniają się przyzwyczajenia organizmu i znika potrzeba ciągłego dostarczania cukru i innych niezdrowych substancji. Wystarcza dziewięć dni prawidłowego oczyszczania i mamy inne fizyczne potrzeby żywieniowe. Nie marzymy o tortach, pączkach i cukierkach. Nie ciągnie nas do fastfoodu i ociekających tłuszczem kiełbasek.

Oczyszczenie organizmu to pierwszy krok ułatwiający znacząco szybkie i skuteczne odchudzanie i zmianę nawyków żywieniowych.

Nie szukaj więcej wymówek. Rozpocznij odchudzanie od oczyszczania organizmu już teraz!

Rozpocznij oczyszczanie