Oczyść organizm z toksyn i zbędnych kilogramów w 9 dni

Oczyść organizm w 9 dni z Clean 9 nie pozbawiając go niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji odżywczych. Usuń toksyny bez obniżenia poziomu metabolizmu. Przy okazji możesz utracić aż do 4 kg. Oczyszczanie organizmu to pierwszy krok do skutecznego odchudzania.

Co to jest Clean 9

Zestaw Clean 9 jest tak przygotowany aby przez 9 dni przeprowadzić cię przez oczyszczanie. Nie musisz w tym czasie organizować specjalnego żywienia. Poza suplementami i koktajlem białkowym zawartym w zestawie będzie ci potrzebna duża ilość wody (najlepiej niegazowanej wody mineralnej) oraz dozwolone warzywa i owoce, które są przekąskami/uzupełnieniem programu. Lista tych produktów znajduje się w książeczce-instrukcji oczyszczania, którą znajdziesz w opakowaniu Clean 9. Książeczka zawiera szczegółową instrukcję jak przeprowadzić program. Znajdują się w niej również informacje o uzupełniającej oczyszczanie aktywności fizycznej i przykładowe przepisy na lekkie dania 600 kalorii, które w ostatnich dniach oczyszczania pomagają stopniowo wrócić do normalnego zdrowego odżywiania. Są też znakomitą inspiracją jak odżywiać się po zakończeniu programu oczyszczającego.

Skład Zestawu (wszystkie produkty są w odpowiedniej ilości do przeprowadzenia 9 dniowego procesu oczyszczania):

FOREVER ALOE VERA GEL(2 butelki x 1 litr) – pomaga oczyścić układ trawienny i zwiększyć przyswajanie substancji odżywczych.
FOREVER FIBER (9 saszetek)- dostarcza 5 g firmowej mieszanki rozpuszczalnego błonnika, by wesprzeć optymalną ilość błonnika w diecie.
FOREVER THERM (18 tabletek) – to potężna mieszanka witamin i ekstraktów roślinnych, wspierających proces odchudzania.
FOREVER GARCINIA PLUS (54 kapsułki) – uzupełnia dietę w substancje wspierające proces redukcji tkanki tłuszczowej.
FOREVER LITE ULTRA (1 saszetka x 15 porcji) – to koktajl o wysokiej zawartości witamin i minerałów, którego porcja dostarcza 24 g białka. Smak czekoladowy

WSZYSTKIE PRODUKTY W FIT C9 ZOSTAŁY STARANNIE DOBRANE DLA SWOJEGO SYNERGICZNEGO DZIAŁANIA.
DLA UZYSKANIA JAK NAJLEPSZYCH REZULTATÓW, STOSUJ KAŻDY  Z NICH ZGODNIE Z WYTYCZNYMI!

Czy są przeciwwskazania w stosowaniu Clean 9

Nie mogą go przyjmować osoby chore na fenyloketonurię. Nie powinno się również rozpoczynać generalnych porządków w okresie ciąży lub karmienia. Gwałtowne oczyszczanie organizmu może spowodować przedostawanie się trucizn poprzez krew przepływających przez łożysko do organizmu dziecka. Osoby cierpiące na przewlekłe stany zapalne trzustki oraz jelit nie powinny przyjmować aloesu, który znajduje się w programie Clean 9 w okresie zaostrzeń choroby. Nie dotyczy to osób, które wcześniej regularnie przyjmowały miąższ aloesowy. Również osoby z kamicą nerkową lub pęcherzyka żółciowego muszą liczyć się z tym, że oczyszczające działanie miąższu aloesowego może prowadzić do “ruszenia z miejsca” kamieni i wystąpienia dolegliwości bólowych.

Jeśli masz problemy ze zdrowiem skonsultuj oczyszczanie ze swoim lekarzem.

Czego możesz się spodziewać w trakcie trwania 9 dniowego programu oczyszczania Clean 9

Już po pierwszych dniach programu oczyszczającego będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Będziesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które nie możesz przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia, poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii. Udowodnisz sobie, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. Zobaczysz efekty co doda ci energii i motywacji do dalszych zmian. Zobaczysz jak twoje ciało zaczyna się zmieniać.

Każdy organizm reaguje indywidualnie na proces oczyszczania.

W pierwszych trzech dniach programu kiedy organizm zaczyna się przestawiać i usuwać toksyny możesz odczuwać różnego rodzaju zmiany. Nie będziesz jednak tak osłabiony czy głodny jak to się często zdarza w głodówkach czy innych drastycznych programach oczyszczających by nie móc normalnie funkcjonować i wypełniać swoje codzienne obowiązki. Widoczne już po pierwszych 3 dniach pozytywne efekty w postaci lekkości i ubywających centymetrów pomogą Ci wytrwać, zmotywują do dalszego działania. Zobaczysz, że możesz, że potrafisz wiele zmienić, będziesz z siebie dumny i zechcesz kontynuować ten proces.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyglądał mój proces oczyszczania z Clean9 (FIT C9) przeczytaj wpisy „Z notatnika odchudzania”

Zacznij oczyszczanie z Clean 9
Oczyszczanie organizmu w 9 dni. Program Clean 9

Masz pytania?

Napisz do nas info@oczyszczanie-odchudzanie.pl

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi eksperta
Przeczytaj wpisy