Dlaczego warto współpracować z firmą Forever Living?

FOREVER LIVING TO ŚWIATOWA FIRMA O DŁUGIEJ TRADYCJI

Firma powstała w 1978 roku. Jest wiele lat na rynku i ciągle się rozwija. Jest normalnie zarejestrowaną w sądzie firmą

Firma światowa obecna w 158 krajach. Nigdy nie wyszła z żadnego rynku. Cały czas jest obecna. W Polsce jest od 22 lat ale ciągle jest na początku drogi. W tej chwili ma zaledwie 3% możliwego rynku więc jest bardzo duży potencjał i możliwości rozwoju.

Firma Forever Living to firma rodzinna. Jest jeden właściciel, rodzina, nie ma ryzyka że wspólnicy się pokłócą, podzielą firmę, że zniknie z rynku.

 

 

Wypracowany, atrakcyjny model biznesowy

Jest ważne z kim prowadzisz współpracę i biznes. Forever Living oferuje biznes oparty na etyce i pozytywnych wartościach

Model biznesowy jaki proponuje Forever Living jest sprawdzony, ten sam od początku istnienia firmy. Zapewnia to stabilność i możliwość rozwoju. Każdy z partnerów Forever Living jest traktowany jednakowo i ma takie same szanse zarobku.

Każdy współpracownik Forever Living otrzymuje wysokie prowizje od sprzedanych przez siebie produktów do 35% w początkowym etapie i więcej później. Możliwe jest tworzenie struktury sprzedażowej, w której otrzymuje się również atrakcyjne wynagrodzenie od produktów sprzedanych przez osoby z naszej struktury.

Możliwe jest praktycznie nieskończone rozwijanie swojego biznesu

Firma oferuje wsparcie w postaci bezpłatnych szkoleń (na żywo lub w przez internet w postaci webinarów). Firma wspiera rozwój osobisty każdego z współpracowników. Wynagradza też rozwój w specjalnych programach bonusowych.

Każdy może rozpocząć współpracę z Forever Living

Wyjątkowe światowej jakości produkty z branży zdrowia, fitnessu i urody

Forevever Living oferuje wyjątkowe, wysokiej jakości produkty. Produkty z segmentu zdrowia i urody (suplementy diety, wyjątkowej jakości aloes, zestawy oczyszczające, odchudzające, preparaty kosmetyczne na bazie aloesu…) Ten sektor, zwłaszcza produkty poprawiające zdrowie i kondycję rozwija się gwałtownie. Ludzie mają coraz większą świadomość, że zdrowie jest najważniejsze. Wiedzą, że jakość produktów i to czy są zdrowe dla naszego organizmu ma istotny wpływ na jakość życia. Coraz więcej ludzi świadomie poszukuje produktów poprawiających stan organizmu czy wspomagających aktywność np. sportowcy (suplementy diety) czy pomagających pozbyć się zbędnych kilogramów (programy oczyszczające, odchudzające)

Wsparcie na każdym etapie rozwoju współpracy

Wspóracuje z nami psychodietetyk Małgorzatą Nitką (Perfectme), która może przeprowadzić bezpłatne spotkanie informacyjne o oczyszczaniu organizmu, dietach i zdrowym odżywianiu w Państwa gabinecie. Wystarczy zebrać grupę 10 osób, chętnych do takiego spotkania. W międzyczasie możecie Państwo czerpać informacje ze strony http://perfectme.pl/ lub https://oczyszczanie-odchudzanie.pl/

Jak kupujesz i otrzymujesz produkty

Zakupu można po rejestracji dokonać łatwo na stronie internetowej Forever Living. Rejestracji można dokonać przez link do strony Forever Living

Dostawa następuje kurierem na adres podany przy rejestracji. Koszt kuriera – 15 zł

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontak e-mailem lub wiadomość Facebook Messenger

Jak działa system wynagrodzeń

Jak zarabiasz na polecaniu produktów Forever:

  1. Po zostawieniu swoich danych w systemie otrzymujesz unikalny nr klienta. Każdy produkt zamówiony/kupiony przez ciebie będzie zaliczony na twoje konto.

  2. Od każdego produktu otrzymujesz na początku 15-35%

  3. Jeśli jakiś twój klient, współpracownik, znajomy zechce również polecać produkty Forever i w ten sposób zarabiać prosimy o kontakt, zostanie dopisany jako Nowy Klient Forever polecony przez ciebie. Oznacza to, że otrzymasz również wynagrodzenie od każdego produktu zakupionego przez niego i jego klientów.

  4. Możesz dalej rozwijać swoją sprzedaż i osiągając poziom menagera zwiększyć swoje przychody.

Ile można zarobić sprzedając produkty

Już od pierwszego dnia współpracy otrzymujesz rabat 15% na wszystkie produkty Forever Living to oznacza, że sprzedając nawet najmniejszy zestaw Clean 9 mający cenę detaliczną 510,04 zł zyskujesz 77 zł (510,04-433,54 = 76,50). Jeśli osiągniesz pierwszy poziom partnerski twój rabat wyniesie 35% i na tym samym produkcie Clean 9 możesz zyskać 153 zł (510,04 – 331,53 = 178,51).

Każdy 1000 zł wartości zakupionych przez twoich klientów produktów przyniesie ci 350 zł zysku.

Który może być wypłacony na twoje konto miesięcznie lub rocznie w zależności od twojej decyzji.

Gotowy przepis na bizness. Chcesz zarabiać i mieć więcej czasu dla siebie, zacznij już dziś

Masz pytania napisz lub skontaktuj się przez Facebook Messenger

Dowiedz się więcej