Chcesz wiedzieć jakie błędy popełniamy w odchudzaniu?

Jeśli kiedykolwiek się odchudzałaś, próbowałaś zrzucić kilogramy i się nie udało albo nastąpił efekt jojo zobacz koniecznie jakie błędy mogły być tego przyczyną.

psychodietetyk Małgorzata Nitka

Zostaw swój e-mail, na niego otrzymasz bezpłatnie wiedzę, która pomoże Ci w przyszłości osiągnąć sukces z pozbywaniem się nadmiernych kilogramów.

Zobacz czego nie robić a co robić aby chudnąć zdrowo!

O autorce

Małgorzata Nitka: pasjonatka zdrowego stylu życia, miłośniczka naturalnych kosmetyków, trener i przedsiębiorca.

Pierwsza w Polsce psychodietetyczka, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i trenerem rozwoju osobistego jednym). Pomaga kobietom poczuć moc poprzez to czym i jak karmią swoje ciało oraz jak je ubierają. Inspiruje nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie i wiary we własne możliwości.
Wspiera w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy. Nie dostaniesz od nie gotowej „diety cud” ani popularnych schematów postępowania. Nie szuka dróg na skróty!


Pomaga dotrzeć do przyczyny problemu zdrowotnego i wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu może nastąpić transformacja od wewnątrz na zewnątrz.
Ten holistyczny proces, pomaga odzyskać pewność siebie, poczuć się wspaniale we własnej skórze i wyzwolić wewnętrzną siłę do transformacji Twojego życia.