Dziękujemy, Twój prezent odbierzesz w emailu

pamiętaj aby najpierw kliknąć w link potwierdzający twój email. Otrzymasz go od A3 Agata Eigner. Po potwierdzeniu otrzymasz email z prezentem.

UWAGA! 

Osoby podobne do Ciebie, chętnie pobierają nasz rewelacyjny 38 stronicowy przewodnik "Jedzenie, które podkręca metabolizm" 

Tylko teraz przez 15 minut możesz pobrać e-book, który przyspieszy twój metabolizm w obniżonej o 50% cenie 19 zł

Popraw swój metabolizm, jedz zdrowo i poczuj się wspaniale we własnej skórze!

Tylko przez 15 minut

00
Days
:
 
00
Hours
:
 
14
Minutes
:
 
59
Seconds

You missed out!

Co zyskasz po przeczytaniu tego e-booka?

Ta wiedza w pigułce i 9 praktycznych wskazówek co zrobić pozwoli Ci od zaraz wprowadzić zmiany! Przyspiesz swój metabolizm już dziś.

POZNASZ SWÓJ METABOLIZM

Ten 38 stronicowy ebook pozwoli Ci poznać sekrety metabolizmu. Jeśli wiesz jak działa możesz mieć na niego wpływ i dokonać zmiany.


DOWIESZ SIĘ CO ROBIĆ

Proste rozwiązania, które możesz wprowadzić w życie już od zaraz aby poprawić swój metabolizm. Praktyczne rady. 


9 wskazówek

9 sprawdzonych sposobów przyspieszających metabolizm. Zastosuj je już dziś a poczujesz się lepiej we własnej skórze i zobaczysz różnicę.


autorka

psychodietetyk Małgorzata Nitka

Małgorzata Nitka: pasjonatka zdrowego stylu życia, miłośniczka naturalnych kosmetyków, trener i przedsiębiorca.

Pierwsza w Polsce psychodietetyczka, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i trenerem rozwoju osobistego jednym). Pomaga kobietom poczuć moc poprzez to czym i jak karmią swoje ciało oraz jak je ubierają. Inspiruje nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie i wiary we własne możliwości.
Wspiera w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy. Nie dostaniesz od nie gotowej „diety cud” ani popularnych schematów postępowania. Nie szuka dróg na skróty!
Pomaga dotrzeć do przyczyny problemu zdrowotnego i wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu może nastąpić transformacja od wewnątrz na zewnątrz.
Ten holistyczny proces, pomaga odzyskać pewność siebie, poczuć się wspaniale we własnej skórze i wyzwolić wewnętrzną siłę do transformacji Twojego życia.

Szczęśliwe posiadaczki e-booka

Agata E.


Od czegoś trzeba zacząć zmiany!

To był mój pierwszy kontakt z M. Nitką. Szukałam prostego sposobu żeby coś zmienić w swoim odżywianiu bo tyłam w oczach. Ten e-book to był mój pierwszy krok. Mam 54 lata i chudnę dzięki wiedzy i wsparciu M. Nitki

Anna S.


Mój metabolizm wspiera mnie w odchudzaniu!

Ta książeczka pozwoliła mi zacząć zmiany i przekonała, że M Nitka wie o czym mówi! Zastosowałam wiedzę w praktyce  i widzę różnicę. 

Katarzyna K.


Teoria przełożona na praktyczne wskazówki

Nikt nigdy mi tak jasno nie wyłożył zasad jakim rządzi się metabolizm. Teoria przełożona wspaniale na praktyczne wskazówki gotowe do natychmiastowego wprowadzenia w życie. Dziękuję!

Tylko teraz przez 15 minut możesz pobrać e-book, który przyspieszy twój metabolizm w obniżonej o 50% cenie 19 zł

Popraw swój metabolizm, jedz zdrowo i poczuj się wspaniale we własnej skórze!

Tylko przez 15 minut

00
Days
:
 
00
Hours
:
 
14
Minutes
:
 
59
Seconds

You missed out!